0 Produkt : 0,00 €
Váš košík je prázdny!
Produkty Cena

Hoverboard na splátky aj bez akontácie

U nás môžete nakúpiť hoverboard aj na splátky s 0% akontáciou. Pri každom produkte je uvedené logo Quatro kde po kliknutí sa Vám zobrazí kalkulačka splátok.

Securia Pro - Slovenská značka, kamerové systémy

Naša spoločnosť ponúka komplexné kamerové riešenia značky Securia PRO, ktorá patrí k špičke v kamerových systémoch. Kamerové systémy Securia PRO prešli slovenskou certifikáciou certifikáciou

Akú kameru do auta

Ak chceme aby bol záznam nasnímaný auto kamerou v čo najlepšej kvalite, mali by sme pred nákupom auto kamery zamerať našu pozornosť na niektoré dôležité parametre kamery ovplyvňujúce kvalitu záznamu a samotné používanie kamery.

SJ4000 manuál, nastavenia menu

Manuál pre SJ4000 kde nájdete popísané krok za krokom všetky funkcie tejto športovej kamery.

Rozdiely medzi originálom a napodobeninou SJ4000

V súčastnosti na trhu nájdete veľa napodobenín obľúbenej kamery SJ4000 ktoré sa snažia túto kameru okopírovať a "zviesť" sa na dobrom mene ktoré si táto kamera vybudovala, len vďaka svojmu výkonu a cene.

Porovnanie SJCAM SJ5000 vs SJCAM SJ5000 WiFi vs SJCAM SJ5000 Plus

V tomto článku sa vám pokúsim poukázať na hlavné rozdiely medzi športovými kamerami modelového radu SJ 5000 od výrobcu SJCAM. Výhody, nevýhody a ich priame porovnanie.

Porovnanie kamery SJ4000 vs. GoPro Hero 3

Poradíme Vám aé sú rozdiely medzi športovou kamerou SJ4000 a Go Pro hero 3

Kamerový systém v bytovom dome

Poškodzovanie majetku v spoločnom vlastníctve v bytových domoch je častým problémom. Škody sa môžu vyšplhať až do tisícok eur, zvlášť keď sa jedná o výťahy. Najčastejšie sa jedná o poškodené zámky, poničená omietka a maľba, počmárané a posprejované steny, alebo poničené schránky. Škody páchajú jednotlivci ( nezriedka sú to naši susedia ), ale škody platíme všetci. Ničeniu majetku sa však dá zabrániť.

Kamerový systém do firmy

Kamerový systém do firmy
Dôveruj, ale preveruj. Dohľad musí byť. Vlastniť firmu a nechať všetko na zamestnancoch je priama cesta k bankrotu. Samozrejme, nie všetci sú podvodníci, ale ako sa hovorí príležitosť robí zlodeja a môže sa stať, že niektorý zo zamestnancov by si rád prilepšil na úkor vašej firmy. Pri používaní kamerového systému vo firme, alebo na prevádzke, by ste takýmto situáciám mohli zabrániť.

Kamerový systém do barov, herní a reštaurácií.

Kamerový systém pre herne, bary, reštaurácie atď. sa vyznačuje tým, že takmer vždy je nutné použiť kamery s nočným videním, pretože osvetlenie je väčšinou tlmené.

V herniach sú najväčším problémom hráči, ktorí sa snažia vykrádať automaty, a to ako samostatne tak aj po dohode s obsluhou. Najlepšie je preto sledovať oblasť s hracími automatmi, ako aj bar s obsluhou.

CCTV Analógové kamerové systémy

Bezpečnostné kamery sú v ponuke v rôznych prevedeniach:

Kamery so štandardným úchytom objektívu, ďalej zapuzdrené kompaktné kamery s integrovaným objektívom, kamery s takzvaným nočným videním teda s prísvitom LED diódami. Rôzne miniatúrne a skryté kamery. Otočné PTZ kamery so zoom objektívom ( autodome kamery ), bezdrôtové kamery, GSM kamery...
Výber konkrétneho typu kamery ( parametre, prevedenie, objektív ) by mal zodpovedať účelu a požiadavkám miesta na ktorom bude inštalovaný. Faktory, ktoré ovplyvňujú samotný výber sú napríklad: spôsob inštalácie, umiestnenie, svetelné podmienky, uhol záberu, sklon kamery.

Auto kamery a zákon, legislatíva SR

Podľa vyjadrenia súčasného viceprezidenta Policajného zboru SR plk. JUDr. Ľubomíra Ábela, dnešný zákon nezakazuje používanie autokamery vo vozidle, pokiaľ tým nebude porušený zákon o cestnej premávke, a to ten, v ktorom sa zakazuje mať na čelnom skle predmety, ktoré by vodičovi bránili vo výhľade. Ak táto časť zákona nie je porušená, žiadny iný zákon používanie autokamery nezakazuje.

Kontakt

Adresa Prevádzky. Na tejto adrese si môžete zakúpený tovar prevziať osobne.

  • Ružová 19, 946 51 Nesvady
  • +421 948 556 554
Partneri: